Montované stavby VENEL s.r.o., Slavíkova 1744, 708 00 Ostrava - Poruba, Tel.: 603 518 121, 603 518 122, E-mail: venel@volny.cz

Historie

Montované stavby VENEL

Firma Montované stavby VENEL s.r.o. byla založena 11.března 1994 když úspěšně navázala na působení firmy Ing.Alexander Venclík - Montované stavby, působící na trhu od roku 1990. Firma svou činnost vyvíjí především na území Moravskoslezského kraje, i když za dobu své existence zrealizovala stavby bezmála 200 rodinných domů, bytových domů a staveb občanské vybavenosti nejen na Moravě, ale i v Praze nebo v Německu.

I když se firma zpočátku zaměřovala na montované rodinné domy, převážně panelovou technologií, postupem času svou filozofii přeorientovala na individuální přístup k zákazníkovi, kterou uskutečňuje/naplňuje pomocí klasických zděných technologií, které lépe umožňují vyjít vstříc potřebám a nárokům jednotlivých klientů.

V posledních 10 letech firma zrealizovala několik developerských projektů, které patří v Ostravě k těm zdařilejším. Ať už jde o výstavbu 23 rodiných domů na ulici V Zahradách v Ostravě-Porubě, 9 řadových rodinných domů v Ostravě-Pustkovci, 3 atriových rodinných domů v Ostravě-Třebovicích, bytového domu v Ostravě-Třebovicích, 5 rodinných domů v Ostravě-Krásném Poli, 6 rodinných domů v Ostravě-Pustkovci nebo jinou akci, vždy jde o dokonalou realizaci původní vize, přenesenou do reality. V současné době je ve fázi přípravy výstavby rodinných domů projekt 5 rodinných domů v Ostravě-Pustkovci a 3 rodinných domů v Ostravě-Pustkovci.

Každý takový developerský projekt zahrnuje činnosti od vyhledání vhodného pozemku, nalezení vize k jeho využití až po kompletní projektové, inženýrské a dodavatelské zpracování.

Kvalitní realizace staveb je podmíněna dobrým projektem, kvalifikovanými zaměstnanci dodavatelských firem a řízením staveb fundovanými lidmi s dostatkem zkušeností. Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s řadou renomovaných projekčních kanceláří, odhadci, znalci, zkušebními ústavy, právníky a také s řadou ověřených subdodavatelských firem, které zajišťují komplexní realizaci stavby.

Aktuální nabídka:

Výstavba rodinných domů v Ostravě Pustkovci

OSTRAVA-PUSTKOVEC

Výstavba rodinných domů na ulici B. Nikodéma v Ostravě-Pustkovci ...
Více zde
Výstavba rodinných domů v Ostravě Krásném Poli a Pustkovci

OSTRAVA-PUSTKOVEC

Výstavba dvojdomu na ulici Hrázka v Ostravě-Pustkovci, 3 až 5+1 s možností garáže ...
Více zde

Připravujeme: Výstavba 5 rodinných domů v Ostravě-Pustkovci

Rodinné domy Výstavba 5 rodinných domů v Ostravě-Pustkovci

Přijímáme rezervace!